Een super 2014!

2013 was echt een topjaar voor Muziekles in Amersfoort.

Eindelijk vonden we de ideale plek voor onze school, met prachtige lesruimtes en een eigen studio. We hebben ons aanbod uitgebreid met zangles, pianoles, bandcoaching en onze kinderclub Sprekend Muziek.
Er is keihard gewerkt en we zijn trots op het resultaat. Onze leerlingen hebben ons geweldig geholpen met verven en verbouwen. Van alle kanten kregen we spullen en meubels aangereikt. Kortom: we zijn in het afgelopen jaar veranderd van een drum- en gitaarschool in een compleet muziekcentrum! Leerlingen vormen bands met elkaar, artiesten komen opnemen in de studio, onze muzikale dromen worden werkelijkheid.
We willen iedereen dan ook hartelijk bedanken voor een super 2013. Dit nieuwe jaar gaat keihard rocken!
Houd de website in de gaten. Als je dit leest is hij net vernieuwd;-)
Tot snel!


Schrijf je in voor een gratis proefles

En ontvang een mooie MIA Music tas!